VII OLM (gr. 1) – W braterskich derbach lepsza Ślęza V

W meczu 6. kolejki rozgrywek VII Okręgowej Ligi Młodzików (gr.1), Ślęza V Wrocław wygrała ze Ślęzą IV Wrocław 7:1.

Trener Wojciech Małek – Były to  najlepsze derby jakie w ten weekend można było zobaczyć we Wrocławiu . Drużyna zaprezentowała się dobrze , w pierwszej połowie spotkanie wyrównane , każda z drużyn mogła strzelić gola. Ozdobą tej części gry była bramka Kuby Łukaszów(2010) , który z dalszej odległości pokonał bramkarza . W drugiej połowie zagraliśmy jeszcze z większym zaangażowanie i stwarzaliśmy sobie więcej sytuacji podbramkowych, po których piłka znajdowała drogę do bramki naszych kolegów . W tej części również nie brakowało ładnych bramek, gole Juszkiewicza(2010) i Adamczyka z za pola karnego, piękna główka Kornalewicza z dośrodkowania Łukaszowa , gol z rzutu rożnego Małka i dobre zachowanie Godlewskiego (2011) w polu karnym były ozdobą dobrej gry naszego  zespołu . Oczywiście nie wszystko funkcjonowało tak jak należy, ale jestem zadowolony z postawy zespołu

ŚLĘZA V WROCŁAW – ŚLĘZA IV WROCŁAW 7:1 (1:0)

1:0 Łukaszów ( Mazur) 12′