VII OLM (gr.1) – Dziewczyny były bliskie urwania punktów chłopakom z Brochowa

W meczu 7. kolejki rozgrywek VII Okręgowej Ligi Młodzików (gr.1), Ślęza VII Wrocław (dziewczyny) przegrała z Semaforem Brochów 4:5.

Trener Pamela Dziadek – O pierwszej połowie chcemy dziś zapomnieć. Każda z dziewczyn wyglądała w niej jakby grała swój mecz, przez co na boisku było dużo chaosu i dezorganizacji. Druga część spotkania wyglądała jak inny mecz, w którym zagrałyśmy jak zespół. Można powiedzieć że chyba lubimy „gonić wynik”, bo wtedy nasza gra jest zupełnie inna. Dużo sytuacji dziewczyny stworzyły sobie w drugiej połowie, ale jak to bywa w piłce nożnej czasem brakuje szczęścia, nawet wtedy jak się bardzo chce. Dziękuje dziewczynom za dziś, naprawdę wykonały kawał dobrej roboty zmieniając grę pełna chaosu w kawał dobrego futbolu.

ŚLĘZA WROCŁAW – SEMAFOR BROCHÓW 4:5