VII OLM – Ślęza III remisuje z mocnym rywalem

W meczu 2. kolejki rozgrywek VII Okręgowej Ligi Młodzików, Ślęza III Wrocław zremisowała z Pogonią Syców 1:1

W upalny ostatni weekend wakacji równie gorące emocje towarzyszyły nam na boisku MCS przy ul.Lotniczej 72 podczas pierwszego meczu ligowego w sezonie 2019/20. Przeciwnikiem Ślęzy Wrocław 2008 była drużyna Pogoni z Sycowa. Pogoń przystępowała do rywalizacji jako czołowa drużyna ligi. Dziś zespół przyjechał z myślami, by ponownie zgarnąć pełną pulę. Spotkanie dobrze ułożyło się dla gości, bo już w 5 minucie wyszli na prowadzenie. Wyrównaliśmy w 20 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Wrzutkę zamienił na bramkę Tomasz Raputa. Wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa i cały mecz.

Trener Sławomir Partyka – Z dużym szacunkiem podeszliśmy do przeciwnika podczas naszego pierwszego meczu. Koncentracji wystarczyło nam na 5 minut i od tej minuty przegrywaliśmy 0:1. Powoli stwarzaliśmy coraz bardziej klarowne sytuacje, w 20 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzeliliśmy bramkę wyrównującą. W drugiej połowie mieliśmy kilka bardzo dobrych sytuacji bramkowych, ale brakowało kropki nad „i”. Cieszę się z postawy zespołu i na szczególne słowa uznania zasłużyli Juliusz Musiałkiewicz i Seweryn Makowiecki, którzy wprowadzili dużo spokoju w poczynania zespołu. W następnych meczach będziemy jeszcze mocniejsi i bardziej skuteczni. Kolejne spotkanie już w środę 4.09.2019 r. w Borowie.

ŚLĘZA III WROCŁAW – POGOŃ SYCÓW 1:1 (1:1)