Wartościowy sparing Ślęzy U16

W sparingowym meczu juniorów młodszych U16, Ślęza Wrocław przegrała z Kanią Gostyń 1:2.

Trener Łukasz Anklewicz – Drużyna z Gostynia na co dzień występuje w I lidze wojewódzkiej B2 w województwie Wielkopolskim, a więc na tym samym poziomie co nasz zespół. I połowa była bardzo wyrównana, ale konkretniejsi pod bramką byli zawodnicy gości i to oni schodzili na przerwę z prowadzeniem 2:1. Druga połowa to dominacja z naszej strony i zepchnięcie drużyny z Gostynia do defensywy. Niestety brak skuteczności i zimnej krwi pod bramką sprawiły, że wynik z I połowy nie uległ zmianie.
Na pewno po dzisiejszym meczu należy pochwalić grę i postawę naszych zawodników, którzy stworzyli wiele sytuacji, potrafili zdominować przeciwnika i grać atrakcyjną piłkę. Do poprawy na pewno jest skuteczność pod bramką rywala.

ŚLĘZA WROCŁAW – KANIA GOSTYŃ 1:2 (1:2)