I WLJM U17 – Nieudana inauguracja

W meczu 1. kolejki I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych U17, Ślęza Wrocław przegrała z Olympicem Wrocław 1:2

Trener Daniel Drozd – Myślę, że wynik z przebiegu meczu nie jest dla nas krzywdzący jednak remis dałby większą satysfakcję. Bramka strzelona w 1 minucie dała nam trochę więcej pewności siebie od początku co wpłynęło na tempo meczu i w dwie strony sporo się działo. W drugiej połowie oddaliśmy nieco inicjatywę, a po wyrównującej bramce przestaliśmy utrzymywać tempo gry i zostaliśmy zepchnięci głęboko na swoją połowę głównie tworząc sytuacje po kontrach. Szkoda, że nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji bo zemściło się to w końcówce meczu. Myślę, że zapłaciliśmy dzisiaj tak zwane frycowe i patrząc na poziom 2 ligi na jesień, a na aktualny poziom rozgrywkowy to jest spory przeskok i mam nadzieję, że będzie to dla chłopaków spore doświadczenie i pole do rozwoju. Chcę na pewno dzisiaj całej drużynie podziękować za włożone serducho i pracę i jestem pewien, że to niebawem zaprocentuje.
PS. Cała drużyna trzyma kciuki za szybki powrót Doriana do zdrowia.

ŚLĘZA WROCŁAW – OLYMPIC WROCŁAW 1:2