WLJM U16 – Z podniesioną głową

W meczu 9. kolejki rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych U16, Ślęza Wrocław przegrała z Parasolem Wrocław 1:2.

Trener Łukasz Anklewicz – Mimo porażki, kończymy sezon z podniesioną głową, dzisiaj na boisku od samego początku do samego końca była walka, a chłopaki dali z siebie wszystko. Pierwsza połowa to 3 dogodne sytuacje z naszej strony, których nie wykorzystaliśmy i piękna bramka Korczowskiego bezpośrednio z rzutu wolnego. Parasol szybko odpowiedział wykorzystując nasze niezdecydowanie i błąd skutkujący karnym i bramką. W II połowie mieliśmy trochę problemów przez pierwsze 20 min, które wykorzystał Parasol i zdobył bramkę. W końcówce mocniej atakujemy spychając gości do głębokiej obrony, niestety nie udaję się nam zdobyć bramki, gdzie najbliżej zdobycia był Korczowski ponownie próbując z rzutu wolnego, który z dużymi problemami sparował bramkarz na rzut rożny.
Na podsumowanie na pewno jeszcze przyjdzie czas, ale w ostatnich meczach drużyna pokazała, że jak zagra z maksymalnym zaangażowaniem i na 100% swoich możliwości to jest w stanie rywalizować jak równy z równym z przeciwnikami na poziomie I ligi wojewódzkiej. Cały ten sezon jest dla zawodników nauką, która może w przyszłości procentować czego chłopakom życzę.

ŚLĘZA WROCŁAW – PARASOL WROCŁAW 1:2 (1:1)

1:0 Korczowski 12′