WLT U14 – Kiedyś ten moment musiał nadejść

W meczu 7. kolejki rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy U14, Ślęza Wrocław przegrała z Parasolem Wrocław 3:4.

Trener Wojciech Czwartos – Wynik wskazuje na wyrównany mecz i taki faktycznie był. W pierwszej połowie mieliśmy minimum dwie sytuacje, które powinny się skończyć bramkami, ale byliśmy nieskuteczni. Skuteczni byli za to goście, którzy w drugiej połowie wyszli na prowadzenie 4:1 i przejęli inicjatywę. W końcówce złapaliśmy kontakt, ale zabrakło czasu, żeby wyrównać. Szkoda głupich błędów przy dwóch stracony bramkach, ale nie popełnia ich ten, kto nic nie robi. Pracujemy dalej i za tydzień planujemy wrócić z Jeleniej Góry z 3 punktami.

ŚLĘZA WROCŁAW – PARASOL WROCŁAW 3:4 (1:1)