WLT U14 – Pierwsza porażka Ślęzy

W rozegranym w Legnicy meczu 5. kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy U14, Ślęza Wrocław przegrała z miejscową Miedzią 1:2.

Trener Wojciech Czwartos – Był to mecz na bardzo wysokim poziomie, rzadko zdarzają się takie na poziomie ligi wojewódzkiej. Wszystkie bramki padły pod koniec pierwszej połowy. Najpierw Ciesielski po fenomenalnej akcji indywidualnej wyprowadza nas na prowadzenie, a po chwili gospodarze wyrównują z rzutu karnego, którego dajemy im w prezencie i po rzucie rożnym w doliczonym czasie. Druga połowa to był bardzo otwarty mecz, rezultat mógł pójść w obie strony. Szkoda niewykorzystanych sytuacji, bo na pewno zasłużyliśmy chociaż na 1 punkt. Brawa dla obu zespołów, bo naprawdę pokazały kawał dobrego futbolu. W następnej kolejce będziemy chcieli wrócić na drogę zwycięstw.

MIEDŹ LEGNICA – ŚLĘZA WROCŁAW 2:1 (2:1)

0:1 Ciesielski 37’