WLT U14 – Zwycięska passa nadal trwa

W rozegranym w Głogowie meczu 4. kolejki rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy U14, Ślęza Wrocław wygrała z miejscowym Chrobrym 6:2.

Trener Wojciech Czwartos – Nie był to łatwy mecz jak mógłby wskazywać wynik. Pierwsze nasze minuty były fatalne, w 2 minucie karnego broni Bukowski, natomiast chwile później sami sobie strzelamy – piłka wycofana do bramkarza, ta odbija się od kępy trawy i wpada do bramki. To tylko napędziło gospodarzy i w dalszym ciągu bronili wysoko oraz agresywnie. Dopiero bramka na 1:1 nas pobudziła i przejęliśmy kontrolę. Mimo kolejnych naszych bramek to nie było tak, że dominowaliśmy. Przeciwnicy zagrali naprawdę dobre spotkanie. My po prostu stworzyliśmy sobie więcej sytuacji i je wykorzystaliśmy. Wygrana cieszy, bo nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu.

CHROBRY GŁOGÓW – ŚLĘZA WROCŁAW 2:6 (1:4)