Wygrany sparing drugiej drużyny juniorów młodszych

W sparingowym meczu, zespół Ślęzy II Wrocław (U16) wygrał z drużyną Żaków Szczecin (U15) 5:2.

Trener Łukasz Anklewicz – Niezły mecz w naszym wykonaniu z bardzo solidną rok młodszą drużyną (w rundzie jesiennej grali w barażu o awans do CLJ U15). Od początku meczu narzuciliśmy swój styl gry i kontrowaliśmy mecz.  Bardzo dobrze operowaliśmy piłka w pierwszej połowie, ale trochę brakowało konkretów w polu karnym przeciwnika,  nie ustrzegliśmy się błędów i po jednym z kontraktów straciliśmy bramkę po stałym fragmencie. Druga połowa to dalsza nasza kontrola i więcej konkretów z przodu, co przełożyło się na 2 bramki strzelone, bez straty żadnej.

ŚLĘZA WROCŁAW (U16) – ŻAKI SZCZECIN (U15) 5:2 (1:1)

1:0 Bojakowski