Zwycięstwo w ostatnim w tym roku sparingu młodzików

Pierwszy zespół młodzików Ślęzy Wrocław w sparingowym meczu wygrał z AP Champions Oława 4:1.

AP Champions w sezonie jesiennym zajął drugie miejsce w rozgrywkach IV OLM, co dało to temu zespołowi awans do III OLM. Właśnie z beniaminkiem najwyższej z lig okręgowych, ostatni raz w  roku 2019, w towarzyskiej potyczce spotkała się pierwsza drużyna 1KS-u.

Trener Gustaw Sadowski – W ostatnim w 2019 roku meczu rywalizowaliśmy z naszym przyszłym rywalem w III OLM. Spotkanie rozegrane zostało w trzech tercjach (3X30 minut). Pierwsza z nich toczyła się zdecydowanie pod nasze dyktando. Graliśmy bardzo cierpliwie w ataku, dzięki czemu zdobyliśmy 2. bramki i konsekwentnie w obronie. W drugiej części mecz się wyrównał i to przeciwnik zdobył bramkę, a my zmarnowaliśmy kilka dogodnych sytuacji. Ostatnia odsłona spotkania znów pod nasze dyktando i ostatecznie kończymy rok zwycięstwem.

AP CHAMPIONS OŁAWA – ŚLĘZA WROCŁAW 1:4

0:1  Lemirski (as.Buchman)
0:2 Piaseczny (Witczak) 21′