,

I WLT U14 – Rozdawanie prezentów kończy się porażką

W meczu 11 kolejki rozgrywek I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy U14, Ślęza Wrocław przegrała z Zagłębiem Lubin 1:3.

Mecz w którym wynik nas rozczarowuje, podobnie jak i postawa naszej drużyny. Pierwsza połowa praktycznie do zapomnienia. Ślęza nie potrafiła wykorzystać atutu przewagi fizycznej i pozwalała na wiele gościom z Lubina. Wynik 0:1 do przerwy to chyba najmniejszy wymiar kary. Zagłębie strzeliło w tej części meczu gola po główce najmniejszego na boisku Wojciecha Bawarczyka, a po za tym miało jeszcze kilka doskonałych okazji (w tym dwa strzały w poprzeczkę), by prowadzić wyżej.

W drugiej połowie wrocławianie zaczęli grać zdecydowanie lepiej, przejmując inicjatywę na boisku. mięli przy tym kilka okazji by doprowadzić do wyrównania, a zamiast tego stracili gola, po własnym błędzie, czyli po podaniu do Kacpra Rychlewicza. Mimo tej straty, żółto-czerwoni wciąż nacierali i wreszcie złapali kontakt po trafieniu Macieja Kosteckiego. Czasu do końca meczu było jeszcze sporo, co dawało nadzieję, na odwrócenie jego losów. Ta nadzieja została definitywnie rozwiana w 76 min. gdy po raz kolejny Rychlewicz został obsłużony podaniem przez zawodnika Ślęzy i nie omieszkał skorzystać  z prezentu.

ŚLĘZA WROCŁAW – ZAGŁĘBIE LUBIN 1:3

0:1 Bawarczyk 11′
0:2 Rychlewicz 53′
1:2 Kostecki 60′
1:3 Rychlewicz 76′

Ślęza – Rynkun, Żołneczko (58’Madej), Orłowski, Marusiak (70’Bodetko), Lewicki, Anger, Ziemba (70’Kowalski), Łuikasik (47’Nosenko), Tomaszewski, Stolarczyk (47’Kostecki), Kasperczyk (53’Szajda)