Juniorzy remisują z GKS-em Mirków

W sparingowym meczu drużyna juniorów Ślęzy Wrocław zremisowała z seniorami GKS-u Mirków 2:2.

Mecz rozegrano w czterech kwarta, po 30 minut każda. Nie było to porywające widowisko, co można tłumaczyć po części, że drużyny są w trakcie intensywnych przygotowań do nowego sezonu. Było to spotkanie od dwóch obliczach. W pierwszych dwóch kwartach Ślęza wyraźnie dominowała, a to, że strzeliła podczas nich tylko dwie bramki, wynikało z kiepsko ustawionych celowników. Goście swój pierwszy celny strzał oddali za to dopiero w 54 minucie. Od trzeciej części tej potyczki trener Tomasz Woźnicki zaczął dokonywać zmian, co początkowo spowodowało, że mecz się wyrównał, a gdy na boisku byli już tylko zmiennicy, inicjatywę przejął GKS. Efektem tego były dwa gole strzelone przez gości w ostatniej kwarcie.

ŚLĘZA WROCŁAW (juniorzy) – GKS MIRKÓW (seniorzy) 2:2 (1:0, 1:0, 0:0, 0:2)

1:0 testowany I 19′
2:0 testowany I 42′