Juniorki wysoko wygrały z ligowym rywalem

Przebywający na obozie zespół juniorek U18 Ślęzy Wrocław wygrał w sparingowym meczu z UKS 3 Weronicą Staszkówka Jelna 8:2.

Trener Kamil ŁukojićPodczas trwającego obozu przygotowawczego nasz zespół CLJ U18 rozegrał spotkanie towarzyskie z drużyną UKS 3 Staszkówka Jelna. Mecz ten miał dwa oblicza naszego zespołu. Pierwsza połowa była dla nas trudnym okresem. Popełnialiśmy wiele indywidualnych błędów, co prowadziło do licznych strat w środkowej strefie boiska. Rywale skutecznie wykorzystali nasze słabości, co wpłynęło na przebieg gry w pierwszej części spotkania. W przerwie meczu trenerzy dokonali niezbędnych analiz, a nasze zawodniczki wyciągnęły odpowiednie wnioski. W drugiej połowie zobaczyliśmy zupełnie odmieniony zespół. Nasze piłkarki pokazały charakter, determinację i umiejętności, pewnie kontrolując grę aż do końcowego gwizdka. Druga połowa była pokazem naszej dominacji i dojrzałości piłkarskiej. Zespół grał z większą pewnością siebie, a piłkarki skutecznie realizowały założenia taktyczne, co pozwoliło nam na pełne opanowanie sytuacji na boisku. Jesteśmy dumni z postawy naszych zawodniczek, które udowodniły, że potrafią się zmobilizować i poprawić grę w najtrudniejszych momentach. Sparing z UKS 3 Staszkówka Jelna był cenną lekcją i kolejnym krokiem w przygotowaniach do nadchodzącego sezonu. Dziękujemy drużynie UKS 3 Staszkówka Jelna za sportową rywalizację i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

UKS 3 WERONICA STASZKÓWKA JELNA – ŚLĘZA WROCŁAW 2:8

Bramki – J.Zonenberg 2, Król 2, testowana, Kuriata, Piotrowska, Brzezińska, Ziembińska

Ślęza – Agata Ziembińskia, Ala Kuriata, Marta Szwarc, Laura Moeglich, Natalia Zonenberg, Kaja Król, Julia Brzezińska, Hanna Mikos, Julia Zonenberg, Sandra Piotrowska, Marta Rozwadowska, Ada Butwicka i trzy zawodniczki testowane.