Remis dwójki juniorów młodszych

W sparingowym meczu juniorów młodszych, Ślęza II Wrocław zremisowała z FC Wrocław Academy II 3:3

Trener Bartosz Książkowski – Przedostatni sparing przed startem ligi mieliśmy okazję zagrać z naszym przyszłym ligowym rywalem. Od pierwszej minuty dobrze weszliśmy w spotkanie, czego efektem było kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki, jednak brakowało nam skuteczności. Nie brakowało jej jednak naszemu napastnikowi, który jeszcze przed przerwą ustrzelił hat-tricka. Wraz z biegiem czasu brakowało nam jednak sił i coraz większą inicjatywę przejmowali goście. W drugiej połowie z powodu drobnych urazów musieliśmy zmienić praktycznie całą linię obrony i nasza gra nie przypominała już tej z pierwszej połowy.  W tym okresie straciliśmy trzy bramki i mecz zakończył się remisem. Dziękujemy rywalom za bardzo wartościowy sparing.

ŚLĘZA II WROCŁAW – FC WROCŁAW ACADEMY II 3:3 (3:0)