III OLM – W Siechnicach się nie powiodło

W rozegranym w Siechnicach meczu 1. kolejki III Okręgowej Ligi Młodzików, Ślęza II Wrocław przegrała z miejscowym MKS-em 3:5.

Trener Grzegorz Buczkowski -Mecz bardzo wyrównany, a w takich meczach wygrywa ten, kto popełni mniej błędów. W dzisiejszym meczu popełniliśmy ich za dużo. Rozpoczęliśmy mecz dobrze, wysoko pressując przeciwników na ich połowie. Doprowadzało to do sytuacji, gdzie byliśmy z piłką pod bramką rywala, przeważaliśmy w środku, jednak nie oddawaliśmy strzałów zagrażających przeciwnikom. Oni z kolei skutecznie nas kontrowali, raz po raz oddając strzały w światło naszej bramki. Niestety jeden z nich skończył się golem na 0:1. Po bramce nasza gra się podłamała, a kolejne dwa gole straciliśmy w ciągu 5 kolejnych min. Schodziliśmy na przerwę z wynikiem 0:3. Po przerwie wróciliśmy do gry. Akcje skutecznie wykończyli Staniów i Janowski. Przy wyniku 3:2 zaczął się klasyczny mecz „w dwie strony”. Przeciwnicy strzelili na 4:2, z naszej strony odpowiedział Huk na 4:3. Do końca meczu goniliśmy wynik, jednak ostatni akcent meczu należał do przeciwników, którzy w ostatniej akcji spotkania skutecznie nas skontrowali i ustalili wynik. Wyciągamy wnioski na przyszłość, mamy nadzieję, że przełożą się one na pozytywny wynik w następnych kolejkach. Dziękujemy przeciwnikom z Siechnic za dobry mecz, w zdrowej, sportowej atmosferze i życzymy powodzenia w kolejnych meczach.

MKS SIECHNICE – ŚLĘZA II WROCŁAW 5:3