I WLM U12 – Na początek zwycięstwo ze Śląskiem

W meczu 1. kolejki rozgrywek I Wojewódzkiej Ligi Młodzików, Ślęza Wrocław wygrała ze Śląskiem Wrocław 3:2.

Trener Marcin Szczepankiewicz – Przespany początek, bo już w 2 minucie tracimy bramkę. Chłopcy szybko wzięli się do roboty i wyrównali po rajdzie Backera lewą stroną. Szarpana 1 połowa, wynik bez zmian. Druga odsłona to mocne otwarcie, tym razem z naszej strony i dwie bramki w 3 minuty (Musiałowski, Backer). Jak mawiają nokaut i całkowita nasza dominacja w tej części meczu, lecz byliśmy mega nieskuteczni, bo powinniśmy strzelić jeszcze minimum 5 bramek, Śląsk stać było jedynie na bramkę po rzucie różnym.

ŚLĄSK WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW 2:3 (1:1)