IV OLT – O porażce zadecydowała pierwsza połowa

W meczu 2. kolejki rozgrywek IV Okręgowej Ligi Trampkarzy, Ślęza III Wrocław przegrała z AP Oleśnica 2:5.

Trener Szymon Trzciński – Już w pierwszej połowie goście zrobili wszystko by zamknąć rezultat spotkania, strzelając 4 bramki. W drugiej połowie Ślęza wzięła się do odrabiania strat, a inicjatywę przejął kapitan Kamil Soszka, strzelając bramkę na 1:4. Obie ekipy dołożyły jeszcze tylko po jednej bramce. Przysłowiowe wejście smoka zaliczył Wiktor Włoch, strzelając bramkę w ostatnich minutach meczu po wejściu z ławki.

ŚLĘZA III WROCŁAW – AP OLEŚNICA 2:5 (0:4)