I WLM U12 – Z Głogowa Ślęza przywiozła 3 pkt

W rozegranym w Głogowie meczu 6. kolejki I Wojewódzkiej Ligi Młodzików U12, Ślęza Wrocław wygrała z miejscowym Chrobrym 2:1.

Trener Marcin Szczepankiewicz – Dziś chłopcy mieli okazję zagrać na płycie głównej stadionu w Głogowie. Pierwsza połowa, o ile była pod naszą kontrolą,  to finalizacje naszych akcji zostawię bez komentarza. Drugą połowę chcieliśmy mocniej zaryzykować, a skończyło się głupim faulem i tracimy bramkę po rzucie wolnym. Obudziło to zespół i w ciągu 10 minut strzelamy dwie bramki, najpierw po rzucie różnym Szymon Antczak zagrał super piłkę, a Przemek Rybiałek dopełnił formalności, a po kilku minutach bardzo dobrze zachował się Bartek Brzosko, który sam odzyskał piłkę i strzelił jak się okazało zwycięską bramką. Szkoda niewykorzystanych sytuacji w ostatnich 20 minutach meczu. Na wyróżnienie za to spotkanie zasłużył duet Antczak – Brzosko, który napędził drużynę.

CHROBRY GŁOGÓW – ŚLĘZA WROCŁAW 1:2 (0:0)