Zwycięstwa juniorów młodszych

W sobotnich meczach juniorów młodszych, zwycięstwa zanotowały pierwsza i trzecia drużyna Ślęzy Wrocław.

8. kolejka I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych

WKS ŚLĄSK WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW 0:1 (0:0)

Bramka – Góral

Ślęza – Mszyca (Kozina), Słomski, Bielak, Kotlarz, Wróbel, Sokołowski,Stępniewski, Raputa, Kramer, Włodek,Chmielewski oraz Kołodziej, Gevorgian,Momot,  Rawnik, Góral

Trener Maciej Dębiczak – Wyrównany mecz, który mógłby skończyć się różnie. Byliśmy dzisiaj bardziej skuteczni od naszych rywali.

8. kolejka III Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych

ŚLĘZA III WROCŁAW – UKS GMINY MIĘKINIA 7:1 (2:1)

7:1 Koszel 90+4′

Ślęza III – Polański ( Kasprzykowski 46′), Kowalski (70′ Miszewski), Adamczyk, Mazur, Makuch, Cyrulik (46′ Juszkiewicz), Czapulak (46′ Ignatowicz), Waszczyszyn (Huminiak 60′), Łukaszów (70′ Włoch), Czternasty (46′ Kuśnierek ), Kupczyk (46′ Koszel)

Trener Wojciech Małek – Do meczu przystąpiliśmy w odmienionym składzie. Zmiany wynikały z przyczyn wychowawczych, ale dzięki temu, że w tym sezonie mamy wyrównany skład, wiedziałem że zawodnicy, którzy ostatnio zaczynali mecze z ławki pokażą się z dobrej strony. Nie myliłem się. Zagraliśmy agresywnie z przodu i pewni swoich umiejętności. Goście próbowali dalekimi wykopami uruchamiać swoich szybkich napastników ( jedna próba się udała ). Do przerwy wygrywaliśmy 2:1, choć wynik mógł być wyższy. W drugiej połowie zdominowaliśmy grę. Szkoda, że na rezultat bardziej wpływ miała czerwona kartka (słuszna), niż gra rezerwowych, którzy nie mieli pomysłu na obronę gości. Do tego przyjezdni nie bez przyczyny są liderami tabeli fair play i umjętnie rozbijali nasza grę . Trzeba również wspomnieć o golu Makucha, który z dalszej odległości umieścił piłkę w bramce .