IV OLT – Athletic był lepszy

W meczu 7. kolejki rozgrywek IV Okręgowej Ligi Trampkarzy, Ślęza III Wrocław przegrała z Athleticem Wrocław 1:4.

Trener Szymon Trzciński – Niedzielny poranek trzeci trampkarz Ślęzy zaczął od wyjazdu na Brochów, gdzie na boisku przy ul. Wiaduktowej Żołto-czerwoni zmierzyli się Athleticem Wrocław. Mecz przez pierwsze 20 minut był bardzo wyrównany, lecz pod koniec pierwszej połowy gospodarze zdobyli trzy bramki, z czego dwie za pomocą swojej tajnej broni – stałych fragmentów gry. Ślęza w drugiej połowie wyciągnęła wnioski i zagrała już tym razem całą wyrównaną połowę, tracąc wyłącznie gole z gry. Owocem tego był wynik 1:1 w drugiej części spotkania, a honorowe trafienie zdobył Alan Piątek. Choć wynik nikogo nie satysfakcjonuje, zawodnicy opuścili ten mecz z podniesionymi głowami, albowiem kadra na ten mecz zamknęła się w jedynie 12 nazwiskach, ale nikt na boisku się nie oszczędzał.

ATHLETIC WROCŁAW – ŚLĘZA III WROCŁAW 4:1 (3:0)