II WLJM – Zwycięstwo po golu w doliczonym czasie

W rozegranym w Gromadce meczu 8. kolejki rozgrywek II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza II Wrocław wygrała z Bobrzanami Bolesławiec 2:1.

Trener Bartosz Książkowski – Ważna wygrana na bardzo trudnym terenie. Od początku staraliśmy się zdominować spotkanie poprzez wysoki pressing i dążenie do szybkiej finalizacji akcji. W pierwszej części mieliśmy sporo sytuacji, jednak żadnej nie udało nam się zamienić na bramkę. Udało się to pod koniec pierwszej połowy za sprawą strzału głową Piskorka po doskonałym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Walisia. Początek drugiej połowy zanosił się bardzo dobrze. Cały czas atakowaliśmy i tworzyliśmy zagrożenie pod bramką rywala, jednak myliliśmy się w stuprocentowych sytuacjach. Kiedy wydawało się, że zdobycie bramki jest tylko kwestią czasu niespodziewanie gospodarze wywalczyli rzut karny, który zamienili na bramkę. Od tego momentu mecz zrobił się zdecydowanie bardziej zacięty i wyrównany. Zarówno jedna jak i druga drużyna miała swoje okazje. Na nasze szczęście, w ostatniej minucie spotkania uderzeniem z przed pola karnego 3 punkty zapewnił nam Waliś. Gratulacje dla zespołu za walkę do samego końca.

BOBRZANIE BOLESŁAWIEC – ŚLĘZA II WROCŁAW 1:2 (0:1)

0:1 Piskorek 37′
1:1 Kępiński (karny) 64′
1:2 Waliś 90+2′

Ślęza – Siudakiewicz, Biernat (46’Czapulak), Haraszczuk, Czyczerski, Szczepkowski, Piskorek, Rejak (57’Latos), Musiałkiewicz (82’Kapsa), Waliś, Polchuk (80’Koszel), Kotwicki (60’Wypart)