Sobota trampkarzy na minus

Pierwszy zespół trampkarzy bliski był wywalczenia korzystnego rezultatu w Głogowie, czego jednak nie uczynił, a druga drużyna bardzo wysoko przegrała w Brzegu.

9. kolejka I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy

CHROBRY GŁOGÓW – ŚLĘZA WROCŁAW 3:1 (1:1)

Bramka – Kasperczyk

Ślęza – Maciej Rynkun, Patryk Bonisławski, Olek Żołneczko, Kuba Lewicki, Stanisław Grudziński, Aleksander Ziemba, Konrad Tomaszewski, Tymon Polowczyk, Kamil Kasperczyk, Filip Szajda, Marcin Łukasik oraz Filip Kołakowski, Heorhii Nosenko, Michał Marciniec, Piotr Orłowski, Tymon Kaleciński, Emil Kołeczko.

Trener Paweł Miłek – Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Tak można podsumować występ naszych zawodników. W pierwszej połowie po wyrównanej grze schodzimy z boiska z remisem 1:1, pierwsi strzelając bramkę. Druga połowa od początku była pod naszym dyktandem, bardzo dobry pressing włącznie ze zorganizowanym atakiem pozycyjnym przynosiły wiele sytuacji, drużyna czuła, że piłka „zaraz wpadnie”. Niestety cztery bardzo dogodne niewykorzystane sytuacje zemściły się na nas. Na około 15 minut przed końcem, Głogów otrzymał rzut karny, który został pewnie wykorzystany. Kilka minut później notujemy trafienie w poprzeczkę, a na koniec przeciwnik po kontrataku dobija nas 3 bramką. Wracamy do domu z dużym niedosytem.