Sobota u trampkarzy

W rozgrywkach I WLT Ślęza po raz drugi w tym sezonie zremisowała z Olympicem.W okręgówkach nasze drużyny przegrały swoje mecze.

10. kolejka I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy

ŚLĘZA WROCŁAW – OLYMPIC WROCŁAW 3:3 (0:2)

Bramki – Aleksander Żołneczko, Filip Szajda, Kamil Kasperczyk

Ślęza – Maciej Rynkun, Kuba Lewicki, Aleksander Żołneczko, Patryk Bonisławski, Stanisław Grudziński, Aleksander Ziemba, Szymon Wawrzyniak, Tymon Polowczyk, Konrad Tomaszewski, Filip Szajda, Kamil Kasperczyk oraz Heorhii Nosenko, Marcin Łukasik, Piotr Orłowski, Wojciech Marusiak

Trener Paweł Miłek – Za nami wymagający mecz z drużyną Olympica Wrocław. Spotkanie od początku miało otwarty przebieg. Bramkarze tego dnia mieli dużo pracy, a piłka często znajdowała się pod bramką jednej i drugiej drużyny. W pierwszej połowie tracimy dwie bramki. Jedną po rzucie różnym gdzie w zamieszaniu piłka spadła pod nogi gracza Olympica, drugą zaś po kontrataku i ryzykownym podaniu w środek pola przez naszego obrońcę. Drugą połowę zaczęliśmy bardzo słabo, ponieważ w 46 minucie po składnej akcji przeciwników tracimy gola na 3:0. Po golu na 3:0 do zera wiedzieliśmy że aby zdobyć dzisiaj punkty musimy drastycznie zmienić nasz styl gry. Po 4 zmianach w 50 minucie oraz zmianie ustawienia na bardziej ofensywny w przeciągu 15 minut odrobiliśmy straty mając wielkie ambicje i szansę na wygraną.

10. kolejka III Okręgowej Ligi Trampkarzy

ŚLĘZA III WROCŁAW – AP JEDENASTKA KĄTY WR. 0:10

Ślęza III – Miłosz Kraus, Kuba Dąbrowski, Tristan Kłodnicki, Michał Marciniec, Marcel Kowalski, Kajetan Zajdel, Tomasz Michalak, Ksawery Stolarczyk, Filip Twardowski, Kamil Soszka, Filip Tracichleb oraz Michał Kabała, Jakub Makarowski, Jakub Balicki, Mikołaj Szpik, Maciej Mosiołek, Emil Kołeczko

Trener Paweł Miłek – Mecz z AP jedenastka Kąty Wrocławskie nie poszedł po naszej myśli. Spotkanie było grane do jednej bramki. Pierwszego gola straciliśmy już w pierwszej minucie meczu, a łącznie straciliśmy ich aż 10. Nasz drużyna próbowała tworzyć kontrataki natomiast kończyło się to tylko na podejściu pod bramkę przeciwnika bez oddania strzału.

9. kolejka IV Okręgowej Ligi Trampkarzy

SOKÓŁ SMOLEC – ŚLĘZA III WROCŁAW 12:0 (4:0)

Ślęza III – Kamiński, Woźniak, Pawłowski, Śniegoń, Ladaczek, Sikorski, Toś, Jucewicz, Sitarski, Piątek, Słowik oraz  Haleszczuk, Poros, Kosiński, Iwaszuk, M.Okonowski, Trojan

Trener Szymon Trzciński – Gospodarze od początku meczu narzucili swoje warunki, do przerwy prowadząc 4:0, lecz wciąż dawało to – jak się później okaże – złudne nadzieje na odwrócenie wyniku po przerwie. W drugiej połowie gospodarze podwyższyli jednak prowadzenie jeszcze ośmiokrotnie, ustalając wynik spotkania na 12:0. Tym razem drużynie Ślęzy III nie udało się niestety zdobyć bramki.