I WLT U14 – Nie pierwszy raz, zaczęli grać po przerwie

W rozegranym w Raszówce meczu 8. kolejki I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy U14, Ślęza Wrocław wygrała Iskrą Kochlice 6:1.

Trener Wojciech Czwartos – To już chyba standard, że gramy dwie inne połowy. Pierwsza jak zwykle słaba, praktycznie sami strzelamy sobie bramkę i chcieliśmy ich podarować przeciwnikom jeszcze więcej. Na drugą połowę wychodzi całkowicie inny zespół i widzimy bardzo dobre 40 minut naszych zawodników. Brawo za odwrócenie wyniku, ale czas na dobre spotkanie od pierwszego do ostatniego gwizdka. Dziękujemy gospodarzom za fajny mecz i życzymy powodzenia!

ISKRA KOCHLICE – ŚLĘZA WROCŁAW 1:6 (1:0)