CLJ U15 – Komplet punktów Ślęzy

W rozegranym w Konstantynowie meczu 2. kolejki rozgrywek Centralnej Ligi Juniorek U15, Ślęza Wrocław wygrała z miejscowym Włókniarzem 2:1.

Trener Marlena Mikołajczyk – W pierwszej części spotkania zamknęłyśmy rywalki na własnej połowie i wyglądało na to, że rozwiązanie worka z bramkami to kwestia czasu. Mimo ogromnej przewagi zeszłyśmy do szatni tylko z jednobramkowym prowadzeniem, nie wykorzystując karnego. W drugiej połowie stworzyłyśmy wiele podbramkowych sytuacji, jednak ostatecznie dołożyłyśmy jeszcze jednego gola. Po błędzie w obronie tracimy bramkę na 10 minut przed końcowym gwizdkiem, która dodaje wiatru w skrzydła przeciwniczek. Szkoda nerwowej końcówki spotkania, które przez większość czasu miałyśmy pod kontrolą. Oczekiwania co do wyniku były większe, natomiast cieszą nas 3 punkty.

WŁÓKNIARZ KONSTANTYNÓW – ŚLĘZA WROCŁAW 1:2

Bramki – Kuriata 20′ (Rogus), Rogus 28′ (Łatkowska)

Ślęza – Gan, Sadłowska, Szot, Brzezińska, N. Zonenberg, Butwicka, Hanyż, Rogus, Piekarska, Piotrowska, Kuriata, Łatkowska, Orzechowska, Wróbel, Dycewicz