Udany sparing Ślęzy U16

W sparingowym meczu zespół Ślęzy Wrocław U16 wygrał z Olympicem II Wrocław U17 4:3.

Trener Łukasz Anklewicz – Bardzo ciekawy i wyrównany mecz z wieloma sytuacjami bramkowymi z obu stron. 1 połowa, to bardzo dużo prostych błędów z naszej strony i niepewna gra obronna całego zespołu co skutkowało stratą 3 bramek. Druga połowa to zdecydowana poprawa naszej gry w obronie, co miało przełożenie również na grę w ataku i zdobycie dwóch bramek, bez starty żadnej. Ostatecznie wygrywamy 4:3, a chłopakom należą się brawa za determinację i grę do końca. Na pewno na grę obronną naszej drużyny duży wpływ miał eksperymentalny skład osobowy bloku obronnego, co miało związek z absencjami spowodowanymi chorobami i kontuzjami kilku ważnych zawodników. Liga się zbliża i mamy nadzieję, że powoli wszyscy wrócą do treningów, co na pewno będzie miało wpływ na rywalizację i podniesienie poziomu drużyny.

ŚLĘZA WROCŁAW U16 – OLYMPIC II WROCŁAW U17 4:3 (2:3)