CLJ U16 – W Skierniewicach zgodnie z planem

W rozegranym w Skierniewicach meczu 8. kolejki Centralnej Ligi Juniorek U16, Ślęza Wrocław wygrała z miejscową EMKĄ 7:0.

Trener Aleksandra Kaczor – Pierwsza część spotkania zdecydowanie nie przebiegała po naszej myśli. Utrzymywaliśmy piłkę na połowie rywalek, ale bardzo długo nie potrafiliśmy oddać skutecznego strzału na bramkę przeciwnika, często piłkę traciliśmy, a w oczy rzucały się niedokładne podania i nieskuteczność. Dopiero pod koniec pierwszej części naszą niemoc przełamała Aleksandra Kwilecka i na przerwę schodziliśmy z małą zaliczką. W przerwie same zawodniczki wiedziały co poprawić i po wspólnym omówieniu korekt w grze w drugiej połowie zespół przeprowadził wiele ładnych akcji, z których sześć zakończyło się umieszczeniem piłki w siatce. Duży udział w nich miały zawodniczki z młodszego rocznika, Alicja Cicha, Gabriela Myślińska, Jadwiga Śródka, Aleksandra Kaczmarek. Dziękujemy bardzo drużynie przeciwnej za walkę oraz życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

EMKA SKIERNIEWICE – ŚLĘZA WROCŁAW 0:7 (0:1)

0:1 Kwilecka (as.Śródka) 36′
0:2 Bondarewicz (Ziembińska) 44′
0:3 Ziembińska (Batko) 48′
0:4 Kwilecka (Cicha) 54′
0:5 Cicha (Śródka) 65′
0:6 Kaczmarek (Myślińska) 68′
0:7 Cicha (Myślińska) 80′

Ślęza – Małgorzata Cierpucha, Maja Fetter (65’Anna Bubniak), Hanna Szala, Monika Ziober (41’Maja Stasik), Evelina Tkachenko (55’Aleksandra Kaczmarek), Oliwia Batko, Aleksandra Bondarewicz (65’Julia Gadziemska), Jadwiga Śródka, Aleksandra Kwilecka (60’Gabriela Myślińska), Agata Ziembińska, Maria Grenda (41’Alicja Cicha)