CLJ U17 – Ogromnie ważne i cenne zwycięstwo w Kielcach

W rozegranym w Kielcach meczu 8. kolejki rozgrywek Centralnej Ligi Juniorek U17, Ślęza Wrocław wygrała z miejscowym KSP 3:2.

Trener Paweł Arciszewski – Pierwsza połowa przebiegała w pełni pod nasze dyktando. Zdobyliśmy 3 bramki mimo, że powinniśmy zdobyć ich co najmniej o 2, 3 więcej. W drugiej połowie nasze rywalki zdecydowanie podniosły poprzeczkę przez co mecz nieco się wyrównał, co kosztowało nas stratą bramki i niepotrzebną nerwówką do końcowego gwizdka. Uważam, że wygraliśmy zasłużenie, jednocześnie jednak jestem pewien, że zespół z Kielc nie jednej drużynie sprawi jeszcze duży kłopot. Na koniec wielki szacunek również dla trójki sędziowskiej, która pokazała, że sędziowanie w piłce kobiecej może stać na dobrym poziomie.

KSP KIELCE – ŚLĘZA WROCŁAW 2:3 (1:3)

0:1 N. Zonenberg 1′
0:2 Brzezinska (karny) 15′