CLJ U17 – Z SWD niestety tak jak zawsze

W meczu 9. kolejki rozgrywek Centralnej Ligi Juniorek U17, Ślęza Wrocław przegrała z SWD Wodzisław Śl. 0:2.

Trener Paweł Arciszewski – Zagraliśmy dziś bardzo słabą pierwszą połowę, w której straciliśmy bramkę w głupi sposób. Po przerwie jednak gra toczyła się głównie na połowie naszych rywali, lecz niestety nie byliśmy w stanie, mimo kilku okazji, zdobyć bramki. Szkoda nieuznanego gola Gosi Rogus przy wyniku 0:1, bo ten mecz mógłby mieć wtedy inny przebieg. Zaryzykowaliśmy, przez co Wodzisław po kontrze ustalił wynik tego spotkania. Biorąc jednak pod uwagę wszystkie kwestie, między innymi 2 dalekie wyjazdy w niedziele i środę oraz dzisiejszy 3. mecz z wymagającym rywalem, można było przewidzieć, że będzie widać wśród nas zmęczenie. Mimo wszystko jednak walka do końca zasługuje na szacunek.

ŚLĘZA WROCŁAW – SWD WODZISŁAW ŚL. 0:2 (0:1)

Ślęza – Gazda, Król (75′ Sadłowska), Brzezińska, N. Zonenberg, Piętoń (80′ Hanyż), Gąsiorek, Rogus, Kuriata, J. Zonenberg, Jakubowska (55′ Orzechowska, Piekarska (55′ Butwicka, 85′ Jurak)