CLJ U18 – Falstart juniorek

W rozegranym w Krakowie meczu 1. kolejki rozgrywek Centralnej Ligi Juniorek U18, Ślęza Wrocław przegrała z miejscowym zespołem FSA 0:3.

Trener Kamil Łukojć – Nie tak wyobrażaliśmy sobie inaugurację sezonu, jednak pierwszy mecz nie poszedł po naszej myśli. Wyszliśmy na boisko pełni nadziei i zapału, jednak pierwsza połowa zdecydowanie nie była nasza. Sporo niewykorzystanych sytuacji, brak precyzji i komunikacji sprawiły, że schodziliśmy do szatni z wynikiem 0:3. Po przerwie nasz zespół pokazał prawdziwy charakter. Dziewczyny wróciły na murawę z nową energią i determinacją, widać było, że chcą odwrócić losy spotkania. Gra w drugiej połowie to zupełnie inna drużyna – walcząca, zdeterminowana. Niestety, mimo ogromnego wysiłku i stworzenia kilku sytuacji, nie udało się nam przełamać defensywy rywalek i zdobyć upragnionych bramek. Jest to dla nas cenne doświadczenie, z którego musimy wyciągnąć wnioski i przekuć je w lepszą grę w kolejnych spotkaniach. Sezon dopiero się zaczyna, a my nie mamy zamiaru się poddawać. Będziemy pracować jeszcze ciężej, by w następnych meczach pokazać naszą prawdziwą siłę.

FSA KRAKÓW – ŚLĘZA WROCŁAW 3:0 (3:0)

1:0 Tętnowska 12′
2:0 Tomczyk 41′
3:0 Woźniak 45′

Ślęza – Śmiechowicz, Szwarc, Moeglich, A.Piotrowska, J.Zonenberg, N.Zonenberg, Badowska, Kuriata (60’Ziembińska), Piekarska, Adamska (46’Jakubowska), S.Piotrowska