CLJ U18 – Rekord lepszy o bramkę

W rozegranym w Bielsku-Białej meczu 18. kolejki rozgrywek Centralnej Ligi Juniorek U18, Ślęza Wrocław przegrała z miejscowym Rekordem 3:4.

Trener Paweł Arciszewski – Bardzo równy mecz po którym możemy czuć niedosyt. Uważam, że zasłużyliśmy dziś na choćby jeden punkt. W pierwszej połowie mieliśmy zdecydowanie więcej z gry i dwukrotnie wychodziliśmy na prowadzenie po pięknych bramkach zdobytych bezpośrednio z rzutów wolnych. Druga część tego meczu to przewaga Rekordu, ale mimo wszystko mieliśmy w niej swoje okazje. Szkoda niewykorzystanego karnego, ale na szczęście byliśmy w stanie na niego odpowiedzieć kolejnym pięknym golem. Gdybyśmy mieli stworzyć ranking 5 najładniejszych bramek zdobytych przez nasz zespół w tym sezonie, to jestem pewny, że 3 bramki zdobyte w dzisiejszym meczu by się w nim znalazły. Zabrakło nam trochę chłodnej głowy w drugiej części drugiej połowy, ale mimo wszystko mamy prawo być zadowoleni z naszej dzisiejszej dyspozycji. Biorąc pod uwagę, że zagraliśmy dziś najmłodszym składem w tym sezonie naprawdę nie mamy się czego wstydzić. Na koniec tej relacji chciałbym jeszcze raz (i pewnie nie ostatni) podziękować drużynie za ten sezon, który uważam za najlepszy odkąd pracuję w naszym klubie. Dziękuję za wiele pięknych chwil i wielkich emocji, a jednocześnie jestem przekonany, że przyszły sezon przyniesie nam jeszcze więcej powodów do dumy.

REKORD BIELSKO-BIAŁA – ŚLĘZA WROCŁAW 4:3 (1:2)

0:1 N.Zonenberg 16′