Drużyny młodzików Ślęzy zdecydowanie wygrały z zespołami Unii

Dwa bardzo wysokie zwycięstwa odniosły w niedzielnych meczach, zespoły młodzików Ślęzy Wrocław.

6. kolejka VII Okręgowej Ligi Młodzików (gr.1)

ŚLĘZA V WROCŁAW – UNIA III WROCŁAW 19:0 (11:0)

4′ 1:0 Juszkiewicz 4′
9′ 2:0 Koniszewski (as. Dulak) 9′
10′ 3:0 Juszkiewicz 10′
12′ 4:0 Koniszewski (Juszkiewicz) 12′
13′ 5:0 Łukaszów (Dulak) 13′
14′ 6:0 Juszkiewicz (Koniszewski) 14′
22′ 7:0 Koniszewski (Małek) 22′
24′ 8:0 Koniszewski (Małek) 24′
25′ 9:0 Galiński (Małek) 25′
26′ 10:0 Czternasty (Małek) 26′
30′ 11:0 Juszkiewicz (Łukaszów) 30′
32′ 12:0 Koniszewski (Łukaszów) 32′
37′ 13:0 Łukaszów (Dulak) 37′
39′ 14:0 Łukaszów (Małek) 39′
41′ 15:0 Bondarewicz (Koniszewski) 41′
47′ 16:0 Juszkiewicz (Małek) 47′
48′ 17:0 Juszkiewicz 48′
50′ 18:0 Małek (Koniszewski) 50′
52′ 19:0 Czternasty (Małek) 52′

Ślęza V – Kasprzykowski – Such ,Wyżga- Mazur ,Bondarewicz, Dulak, Łukaszów , Juszkiewicz, Koniszewski- Polański, Galiński, Winczura, Czternasty , Małek

Trener Wojciech Małek – Dziękuję drużynie za dzisiejsze spotkanie. Muszę również pochwalić bramkarza drużyny Unii, który wbrew temu co widać był mocnym punktem swojej drużyny . Mam nadzieje że Związek znajdzie czas i przyjrzy się rozgrywkom młodzika okręgowego , gdzie tradycją jest brak sędziów, a poziom rozgrywek jest tak zróżnicowany że nie ma nic wspólnego ze szkoleniem.

6. kolejka VII Okręgowej Ligi Młodzików (gr.2)

ŚLĘZA VII WROCŁAW – UNIA II WROCŁAW 9:0 (6:0)

9:0 Madej 55′

Ślęza VII – Bodetko, Marusiak, Błach, Krywko, Madej, Szajda, Żołneczko, Hełdak, Langaj, Sołtysik, Adamczyk, Czajkowski, Lis, Stolarczyk

Ślęza VII, która jest liderem rozgrywek, w dotąd rozegranych meczach miała średnią ponad 10. goli na mecz i dziś niewiele do jej podtrzymania brakowało. Pewnie by tak też się stało, gdyby trener Bartosz Książkowski, już nie pierwszy raz przy wyraźnym prowadzeniu, nie nakazał swoim podopiecznym rezygnacji z wysokiego pressingu, dzięki czemu ambitni piłkarze Unii, mieli możliwość trochę dłuższego utrzymywania się przy piłce.