Fatalna niedziela trampkarzy

Bardzo wysokich porażek doznały drużyny trampkarzy Ślęzy w rozgrywkach lig okręgowych.

5. kolejka III Okręgowej Ligi Trampkarzy

ŚLĘZA II WROCŁAW – MKS SIECHNICE 1:13 (1:4)

Bramka – Łukaszów

Ślęza II – Bis, Bodetko, Soszka, Kołakowski, Markuszewski, Słowiński, Sowula, Łukaszów, Chubuk, Włoch,Tracichleb oraz Kamiński, Jarosz,
M. Okonowski

Trener Szymon Trzciński – Początek meczu nie wskazywał na tak wysokie zwycięstwo gości, wszak prowadzenie objęli już w 12′ minucie, lecz po niespełna czterech minutach gola wyrównującego zdobył Jakub Łukaszów. Ślęzie nie udało się jednak w pierwszej połowie odzyskać kontroli nad spotkaniem i do przerwy było 1:4 dla gości. W drugiej połowie potwierdzili oni swoją lepszą dyspozycję, doprowadzając do wyniku 1:13.

4. kolejka IV Okręgowej Ligi Trampkarzy

ŚLĘZA III WROCŁAW – FORZA WROCŁAW 1:14 (0:6)

Bramka – Piątek

Ślęza III – Haleszczuk, Woźniak, Jucewicz, Śniegoń, Ladaczek, Sołtyszczak, Wawrowski, Sikorski, Trojan, J. Okonowski, M. Okonowski oraz Kamiński, Waniek, Szczerbicki, Pawlicki, Piątek

Trener Szymon Trzciński – Żółto-czerwoni nie mieli  żadnych argumentów w tym meczu. Goście do przerwy prowadzili 6:0, w drugiej połowie nie zaprzestali w strzelaniu goli. Honorowe trafienie w 53′ minucie zanotował Alan Piątek. Mecz zakończył się wynikiem 1-14.