II WLJM – W Jaworze bez punktów

W rozegranym w Jaworze meczu 3. kolejki rozgrywek II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza II Wrocław przegrała z miejscową Jaworzanką 1:2.

Trener Bartosz Książkowski – Po dosyć spokojnym początku spotkania, dość nieoczekiwanie tracimy bramkę po dobrej kontrze rywala. Skrzydłowy gospodarzy doskonale dośrodkował wprost na głowę napastnika, który nie dał szans naszemu bramkarzowi. Po tym ciosie dobrze zareagowaliśmy i już po kilku minutach po dobrej akcji indywidualnej bramkę zdobył Mykhailo Polchuk. Po zdobytej bramce przyszedł bardzo dobry okres naszej gry, w którym mogliśmy strzelić co najmniej trzy bramki, jednak albo brakowało nam większego zdecydowania w działaniach z piłką, albo jak w przypadku akcji Mateusza Walisia, piłkę praktycznie z linii bramkowej wybił obrońca gospodarzy. Kiedy wydawało się, że nic złego nie może nam się zdarzyć i kolejne bramki są tylko kwestią czasu, postanowiliśmy sprezentować rywalom bramkę. Jeden z naszych obrońców zbyt lekko zagrał do bramkarza i ten błąd bezlitośnie wykorzystał napastnik rywali. Druga połowa to ciągle dążenie do wyrównania, jednak murawa i sposób gry rywali znacząco nam to utrudniały. Gospodarze ograniczali się do oddalania piłki od swojego pola karnego i to wystarczyło, żeby nas dziś pokonać. Czeka nas dużo pracy, ponieważ niewątpliwie potencjał tej drużyny jest wysoki i pokażemy jeszcze, że jesteśmy w tej lidze po to, żeby bić się o najwyższe miejsca.

JAWORZANKA 1946 JAWOR – ŚLĘZA II WROCŁAW 2:1 (2:1)