II WLJM – Mocno postawili się faworytowi

W rozegranym w Świdnicy meczu 23. kolejki II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza II Wrocław przegrała z Miedzią II Legnica 2:3.

Trener Łukasz Anklewicz – Emocjonujący mecz, który po bramce w 91 minucie wygrywają gospodarze. Gramy od 35 minuty w przewadze po czerwonej kartce dla przeciwnika, ale ten, dzięki szerokiej ławce (20 zawodników w kadrze) i wysokiej jakości wszystkich zawodników doprowadza do tego, że nie widać tej przewagi liczebnej na boisku. My płacimy za to, że przyjeżdżamy z 3 zawodnikami z pola na ławce i nie jesteśmy w stanie wytrzymać tego tempa przez cały mecz. Mimo tego, tytaniczna praca całego zespołu powoduje, że do końca meczu jesteśmy w grze i brakuje niewiele, żeby wywieźć punkt z boiska lidera.

MIEDŹ II LEGNICA – ŚLĘZA II WROCŁAW 3:2 (1:1)