II WLM – W Oławie Ślęza zrewanżowała się Moto-Jelczowi

W rozegranym w Oławie zaległym meczu 9. kolejki II Wojewódzkiej Ligi Młodzików, Ślęza Wrocław wygrała z miejscowym Moto-Jelczem 3:1.

Trener Bartosz Książkowski – Pomimo deszczu dobrze poradziliśmy sobie z grą na naturalnej murawie.  Od początku staraliśmy się grać według naszych założeń i choć czasem zbyt szybko szukaliśmy trudnych rozwiązań, to długimi momentami utrzymywaliśmy się przy piłce. W pierwszej połowie mieliśmy co najmniej kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, jednak świetnymi interwencjami popisywał się bramkarz gospodarzy. Co nie udało się nam udało się rywalom i to oni wyszli na prowadzenie w ostatniej akcji pierwszej połowy po dobrym kontrataku. W drugiej połowie nasza gra się nie zmieniła. Dalej utrzymywaliśmy się długo przy piłce i tym razem wykazaliśmy się lepszą skutecznością.  Najpierw po dośrodkowaniu Szpili z bocznego sektora, piłkę do siatki skierował Wróblewski. Chwilę później ponownie Szpila dograł do Szpaderskiego, a ten mając przed sobą pustą bramkę nie pomylił się. Wynik meczu przepięknym uderzeniem z głowy po rzucie różnym ustalił Wróblewski.  Gratulacje dla zespołu, za to, że po straconej przed samą przerwą bramce nie stracili wiary i cierpliwie dążyli do odwrócenia wyniku.

MOTO-JELCZ OŁAWA – ŚLĘZA WROCŁAW 1:3 (1:0)