II WLM U12 – Dwa zwycięstwa w Kochlicach

W rozegranym w Kochlicach trójmeczu w ramach rozgrywek II Wojewódzkiej Ligi Młodzików U12, Ślęza Wrocław wygrała dwa spotkania.

Trener Marcin Szczepankiewicz – Dwa zwycięstwa i utrzymane 1 miejsce w tabeli. Wracamy z trójmeczu z Kochlic mega zadowoleni. Chłopcy dziś pokazali moc i charakter. Pierwszy mecz wygrany 8:2 z Forzą Wrocław. Bardzo mocne 15 minut, zdecydowane opanowanie środka pola Szymek – Maciej – Mateusz oraz mega wiatr Emila i Benia i nie mógł inaczej tego inaczej zakończyć Sebi.W obronie i na bramce zdecydowany spokój. 1. bramka Backer (asysta Janowski), 2. Kita( Janowsk), 3. Backer po mega szybkiej akcji Antczak – Rybiałek – Kita. Przed końcem pierwszej połowy jeszcze Backer po asyście Antczaka oraz Barwicki przy asyście Noczyńskiego. Druga połowa to już dużo rotacji, tracimy dwie bramki, ale też szybko strzelamy kolejne. 6. Kita (Backer), 7. Backer (Kita) a strzelanie  Zając. Mega szybki mecz w naszym wykonaniu. Pokazaliśmy jak odważnie chcemy grać. Szkoda kontuzji Kalinowskiego, bo bardzo dobrze rządził i dzielił w formacji defensywnej. Drugi mecz 4:2 z Iskrą Kochlice, do łatwych nie należał, bo o ile sytuacji mieliśmy bardzo dużo, to szybko w pierwszej połowie tracimy dwie bramki. Do przerwy 0:2. Szybkie 5 minut przerwy, bierzemy oddech, poprawiamy celowniki.  Wiara w swoje umiejętności oraz charakter drużyny, pozwoliły wyjść z tarapatów. Szybko łapiemy kontakt po golu  Backera, na 2:2 strzela Zajac. Mega mocny strzał Noczynskiego odbija się od poprzeczki, a dobitkę wykorzystuje Backer. Przeciwnik na deskach, ale my do końca gramy o kolejną bramkę, którą po bardzo ładnym uderzeniu z dystansu zdobywa Antczak przy asyście Rybiałka. Brawo dla całej drużyny za dzisiejszą grę, wszyscy dobrze wyglądali, ale najwięcej się napracowali i na MVP tego dnia zasłużyli Antczak I Kroczak.

Ślęza – Kowalczyk,  Zabrzecki, Kroczak, Kalinowski, Zając, Kita, Backer, Antczak, Rybiałek, Barwicki, Noczyński, Janowski, Brzosko.