II WLT U15 – Niepokonana Ślęza wygrywa kolejny mecz

W meczu 12. kolejki rozgrywek II Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy U15, Ślęza Wrocław wygrała z FC Wrocław Academy II 2:1.

Trener Wojciech Czwartos – Był to bardzo ciężki i wyrównany mecz. Szczególnie pierwsza połowa, w której gospodarze mieli dwie bardzo dobre sytuacje bramkowe, ale doskonale spisał się Majchrzak. Już w pierwszej akcji drugiej połowy Piaseczny daje nam prowadzenie po pięknej asyście Stępniewskiego. Później na chwilę FC Wrocław zepchnęło nas do defensywy, dzięki czemu wyrównali i zaraz po tym mieli rzut karny. Tutaj bohaterem znów był Majchrzak, który złapał strzał wykonywany „panenką”. To nam dodało wiary i zaczynaliśmy sobie tworzyć więcej sytuacji bramkowych. Po jednej z nich w zamieszaniu w polu karnym zdobywa zwycięskiego gola. Po dzisiejszym meczu cały zespół zasługuje na wyróżnienie, ale na pewno Szymon Majchrzak był zawodnikiem, który napędzał drużynę swoimi interwencjami. Wiemy, że w naszej lidze wszystko już jasne, ale będziemy dążyli do kompletu zwycięstw po dobrej grze i bez lekceważenia przeciwników.

FC WROCŁAW ACADEMY II – ŚLĘZA WROCŁAW `1:2 (0:0)

0:1 Piaseczny 41’ (asysta Stępniewski)
1:1 Kujtkowski 47’
1:2 Piaseczny 67’

Ślęza – Majchrzak, Tyczka, Brodko, Stępniewski, Kobus, Baczul, Bagiński, Gajek, Lemirski, Piaseczny, Bednarski oraz Komicz, Paszkowski, Ciszek, Dudzik, Opolski