Triumf Ślęzy (rocznik 2013) w turnieju „Tarczyński Arena Cup”

Drużyna Ślęzy Wrocław (rocznik 2013) zwyciężyła w turnieju „Tarczyński Arena Cup”

Trener Marcin Dłużniak – W niedzielę chłopcy z rocznika 2013 grali w finałach turnieju Tarczyński Cup który odbył się na stadionie miejskim we Wrocławiu. Nasi zawodnicy zajęli pierwsze miejsce w finale pokonując Pogoń Zduńską Wolę. Najlepszym strzelcem turnieju został wybrany Piotrek Wyraz.

Ślęza – Wyraz Piotr, Krajewski Igor, Jarosik Tymek, Depkowski Tymek, Mioduszewski Kuba, Jaśkowiak Michał, Jaśkowiak Jan, Oledibe Ikenna, Dembowska Martynka

Zobaczyć radość chłopców z bycia na tym obiekcie i możliwości rozgrywania tam najważniejszego meczu bezcenne. Dla takich chwil właśnie się pracuje. Jestem przekonany, że zostanie to na długo w ich pamięci.
Za tydzień chłopcy jadą na turniej kończący sezon do Jarocina, gdzie zmierzą się m.in z Lechem i Pogonią Szczecin. Oby znów wrócili z uśmiechniętymi buziami.