III OLJM – Gole stracone w końcówce zadecydowały o porażce

W meczu 3. kolejki rozgrywek III Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza III Wrocław przegrała z Piastem Żerniki Wrocław 1:3.

Trener Wojciech Małek – Bardzo się cieszę z gry w tej lidze. W każdym spotkaniu musimy zagrać na wyżynach swoich umiejętności, i tak było dzisiaj. Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga gospodarzy, a przy „życiu” utrzymywał nas tylko Polański. Byliśmy tłem dla Piasta w tej części meczu. W drugiej połowie zobaczyliśmy inne oblicze zespołu , chłopaki pokazali charakter, a co najważniejsze pokazali, że potrafią grać w piłkę. Oczywiście nie wszyscy dostosowali się do poziomu drużyny, ale tak bywa. Mimo że trzy punkty zostają w Żernikach, to jestem po tym meczu bardziej zadowolony, niż po ostatnich dwóch wygranych. Już nie nie mogę doczekać jak wrócą wszyscy kontuzjowani zawodnicy. Brawo drużyna .

PIAST ŻERNIKI WROCŁAW – ŚLĘZA III WROCŁAW 3:1 (1:0)