III OLM – Wygrali z liderem

W meczu 10. kolejki rozgrywek III Okręgowej Ligi Młodzików, Ślęza II Wrocław wygrała z Forzą Wrocław 3:2.

Trener Bartosz Książkowski – Ważna w kontekście utrzymania wygrana z aktualnym liderem rozgrywek. Początek meczu pomimo względnej kontroli nie poszedł po naszej myśli. Staraliśmy długo utrzymywać się przy piłce, jednak popełnialiśmy proste błędy techniczne, po których rywale przechodzili do ataku szybkiego którym sprawiali nam spore problemy. Po utracie bramki po strzale z rzutu wolnego dobrze zareagowaliśmy i po dobrym podaniu Maćka Węcławskiego do remisu doprowadził Wróblewski. Pierwsze 25 minut drugiej połowy to pełna kontrola w naszym wykonaniu i dwie piękne bramki. W końcówce wdaliśmy się niepotrzebnie w bezpośrednią grę przez co rywale stworzyli sobie kilka groźnych sytuacji, a jedną z nich zamienili na bramkę.

ŚLĘZA II WROCŁAW – FORZA WROCŁAW 3:2 (1:1)