III OLM – Wysokie zwycięstwo Ślęzy II

W meczu 8. kolejki III Okręgowej Ligi Młodzików, Ślęza II Wrocław wygrała z MKS-em Siechnice 13:2.

Trener Marcin Szczepankiewicz – Chłopcy chcieli mocno wejść w to spotkanie, a tu „ups” już w 5 minucie stracili bramkę, po błędzie sędziego (był spalony). Od tego momentu widzieliśmy już tylko dobrą grę zespołową, a przy tym mega uważnie chłopcy zagrali z tylu, aż do 70 minuty kiedy stracili drugą bramkę. W całym spotkaniu było bardzo dużo sytuacji bramkowych z naszej strony, ale też przeciwnik próbował odważnie i bronić wysoko, mimo wyniku do przerwy 6:1.

ŚLĘZA II WROCŁAW – MKS SIECHNICE 13:2 (6:1)

Bramki – Kroczak 3, Dąbek 2, Janowski 2, Backer 2, Musiałowski 2, Bajor, Antczak.

Ślęża II – Zabrzecki, Kroczak, Salwirak, Musiałowski, Janowski, Dąbek, Bajor, Brzosko, Orszulak oraz Wojewódka, Żyża, Backer, Antczak, Kalinowski.