III OLT – Dwa zwycięstwa

W wyjazdowych meczach 6. kolejki rozgrywek III Okręgowej Ligi Trampkarzy, zwycięstwa odniosły zespoły Ślęzy II i Ślęzy III Wrocław.

PIAST ŻMIGRÓD – ŚLĘZA II WROCŁAW 2:8 (2:3)

2:8 Mazur 75′

Ślęza II – Kasprzykowski, Markuszewski, Such, Mazur, Huminiak Cyrulik, Juszkiewicz, Huba, Ignatowicz, Adamczyk,  Bondarewicz oraz Polański, Czternasty, Waszczyszyn, Kuśnierek, Łukaszów, Miszewski, Włoch.

Trener Wojciech Małek – O wysokim wyniku zdecydowała druga połowa, w której wyglądaliśmy lepiej niż gospodarze i piłkarsko i fizycznie. Niestety mam dużo zastrzeżeń do pierwszej części meczu, zarówno w obronie jak i w ataku.

AP OLEŚNICA – ŚLĘZA III WROCŁAW 2:7

Bramki – Franciszek Sot 3, Jan Kolupa 2, Kacper Kucharczyk, Arkadiusz Kondracki

Ślęża III – Patryk Banasiak, Miłosz Ladaczek, Adrian Trojan, Kacper Kucharczyk, Arkadiusz Kondracki, Filip Kołakowski,  Nikodem Sowula, Alan Piątek, Filip Cwalina, Jan Kolupa, Igor Joński oraz Franciszek Sot, Emil Kołeczko, Dawid Kułaga, Marcel Kowalski, Jakub Janusz.

Trener Aleksy Awenecki – Jestem bardzo zadowolony z chłopców, ponieważ przegrywaliśmy 0:1 do przerwy, a mimo to potrafiliśmy utrzymać się w walce o zwycięstwo. Kolejne bramki wpadały już łatwo. Najtrudniej było strzelić pierwsze dwie. Na wyróżnienie zasłużyli Jan Kolupa, który miał udział przy większości bramek i Franciszek Sot, który skompletował hattricka.