III OLT – Zwycięstwo w ostatnim meczu

W rozegranym w Siechnicach meczu 14. kolejki rozgrywek III Okręgowej Ligi Trampkarzy, Ślęza II Wrocław wygrała z miejscowym MKS-em 2:0.

Trener Wojciech Małek – Spotkanie w Siechnicach miało dla nas szczególne znaczenie. Był to ostatni mecz Oli Bondarewicz w naszej drużynie. To Ona jako kapitan zespołu wprowadziła chłopaków do ostatniego meczu w kategorii trampkarz. Mecz był rozgrywany w szybkim tempie. My tradycyjnie przejmujemy inicjatywę i nie dajemy gospodarzom możliwości zagrania prostopadłych podań do swojego napastnika. Stwarzamy mnóstwo sytuacji na strzelenie gola, lecz niestety je marnujemy. W końcówce oddajemy inicjatywę gospodarzom, przez co mogliśmy stracić gola. Dzięki Polańskiemu, który dobrze się spisywał w bramce, ale  też ofiarności Mazura remisujemy do przerwy. Druga połowa to wymienia ciosów z dwóch stron. Kasprzykowski również wiele razy pokazuje, że jest pewnym punktem w tym meczu. Do tego Kuśnierek przełamuje się i strzela gola, który dał nam trochę spokoju w grze. W ostatniej akcji meczu mamy karnego. Pewnym egzekutorem jest Bondarewicz strzelając ostatnią bramkę w barwach ” Terenowej” . Brawo ekipa.

MKS SIECHNICE – ŚLĘZA II WROCŁAW 0:2 (0:0)

0:1 Kuśnierek (as. Czternasty) 56′
0:2 Bondarewicz (karny) 80′

Ślęza II – Polański, Markuszewski, Mazur, Miszewski, Juszkiewicz, Adamczyk, Waszczyszyn, Bondarewicz, Ignatowicz ,Czternasty, Kuśnierek oraz Kasprzykowski, Łukaszów, Włoch, Cyrulik, Huba, Postół, Kupczyk.