IV OLT – Dziewięć goli Ślęzy III

W rozegranym w Kątach Wr. meczu 5. kolejki rozgrywek IV Okręgowej Ligi Trampkarzy, Ślęza Wrocław wygrała z miejscową Jedenastką 9:1.

Trener Marcin Kiewra – Mecz od pierwszych minut ułożył się po naszej myśli, bo już w 2 minucie Kołodziej wykorzystuje prostopadłe podanie od Drozdowskiego. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0-4. Mimo że wynik do przerwy był bardzo korzystny, gra była mocno szarpana i bezpośrednia. Na drugą połowę wychodzimy z nastawieniem aby prowadzić i kontrolować grę. Koncentracji wystarczyło na 16 minut kiedy to przeciwnik strzela swojego jedynego gola, choć jeszcze później potrafi 3,4 razy groźnie kontrować. My w drugiej połowie strzelamy 5 goli i cieszymy się z kolejnej wygranej.

JEDENASTKA KĄTY WR. ŚLĘZA III WROCŁAW 1:9 (0:4)

0:1 Kołodziej as. Drozdowski 2′
0:2 Gajewczyk 18′
0:3 Haraszczuk as. Fuchs 20′
0:4 Kołodziej as. Haraszczuk 34′