IV OLT – Pierwsza porażka drugiej drużyny trampkarzy

W meczu 4. kolejki IV Okręgowej Ligi Trampkarzy U15, Ślęza II Wrocław przegrała z AP Syców 1:3.

Trener Marcin Tupiec – Do momentu straty bramki gra na boisku była wyrównana. Niestety w 24 minucie po fatalnym błędzie bramkarza tracimy bramkę na 1-0. Niespełna 3 minuty później pozwalamy gościom do stworzenia sytuacji sam na sam, którą broni bramkarz, jednak obrońcy przy dobitce nie przykryli zawodnika, który wpakował nam piłkę do siatki. Strata dwóch bramek w tak krótkim czasie załamała nas i do przerwy na boisku grę prowadzili goście. W drugiej połowie to my byliśmy drużyną prowadzącą grę i dłużej utrzymującą się przy piłce co doprowadziło do strzelenia bramki kontraktowej. Drużyna z Sycowa ograniczyła się do gry z kontry, a jedną z nich udało im się wykorzystać w końcówce meczu ustalając wynik meczu na 3:1.

ŚLEZA II WROCŁAW – AP SYCÓW 1:3