Zarówno zespół U17, jak i też U16, w sobotnich meczach punktów nie zdobył.

4. kolejka I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych U17

ŚLĘZA WROCŁAW – MIEDŹ II LEGNICA 1:2

Bramka – Rękas

Ślęza – Grygorcewicz, Pietrzyk E, Deszcz, Pietrzyk Sz, Dimitriadis, Trzeciakiewicz, Doktorski, Malczyk, Walczyk, Ziglewski, Rękas oraz Węgrzyn, Szmajdziński, Czaplicki, Wilantewicz, Zapał, Głazowski

Trener Daniel Drozd – Na pewno zasługiwaliśmy w tym meczu z przebiegu gry chociażby na 1 punkt. Tym bardziej, że gdybyśmy wykorzystali nasze sytuacje, to na przerwę powinniśmy schodzić z dwubramkowym prowadzeniem. Niestety po przerwie szybko dajemy sobie strzelić bramkę, która nas trochę wybiła z rytmu, jaki mieliśmy w pierwszej części. Dopiero bramka na 0:2 była takim punktem zapalnym gdzie znów z gry mieliśmy więcej sytuacji niestety za późno zaczęliśmy strzelać, żeby dogonić wynik.

2. kolejka Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych U16

OLYMPIC WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW 4:0

Ślęza – Sawiel, Łazarewicz, Żugaj, Korczowski, Kinasz, Kulewicz, Towarnicki, Lenzu, Cegiełka, Nytka, Galiński oraz Hendel, Brzychcy, Olczyk, Świętochowski, Giarratana, Mielcarek

Trener Łukasz Anklewicz – Mimo porażki 4:0 zespół zaprezentował się całkiem nieźle na tle bardzo silnego rywala. Byliśmy w stanie podjąć rywalizację w taki sposób, że spotkanie nie miało jednostronnego przebiegu jak miało to miejsce jesienią. Stworzyliśmy kilka sytuacji z których przynajmniej jedna mogła zamienić się w zdobytą bramkę. Na pewno musimy zwrócić uwagę na koncentrację przez cały mecz, bo tracimy zupełnie niepotrzebnie 2 bramki w samej końcówce 1 połowy i jedną bramkę na samym końcu meczu, przez co wynik meczu nie do końca oddaje to co działo się na boisku.