Jeden punkt trampkarzy

Pierwszy zespół trampkarzy zremisował swój mecz, a wysokiej porażki doznała Ślęza II.

3. kolejka I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy

OLYMPIC WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW 2:2 (0:1)

Bramki – Polowczyk, Szajda

Ślęza – Maciej Rynkun, Lewicki Jakub, Piotr Orłowski, Patryk Bonisławski, Wojciech Marusiak,  Marcin Łukasik, Aleksander Ziemba, Konrad Tomaszewski, Tymon Polowczyk, Kamil Kasperczyk, Filip Szajda oraz  Stanisław Grudziński, Mateusz Madej, Tymon Kaleciński, Wojciech Adamczyk, Aleksander Żołneczko, Emil Kołeczko

Trener Paweł Miłek – Wielkie emocje na Niskich Łąkach ! W pierwszej połowie prowadzenie daje nam Tymon Polowczyk. Po odbiorze w środku pola uderza z dystansu i pięknym strzałem pokonuje bramkarza. Druga połowa to mocne ataki Olympicu. Popełniamy dwa proste indywidualne błędy w obronie, które przeciwnicy wykorzystują bez skrupułów. Na 10 minut przed końcem gola głową strzela Filip Szajda, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Tymona Polowczyka. Wielkie brawa dla drużyny za walkę do końca. Przed nami jeszcze sporo pracy zwłaszcza w organizacji gry defensywnej, ale z meczu na mecz widać coraz to lepsze efekty.

3. kolejka III Okręgowej Ligi Trampkarzy

JEDENASTKA KATY WR. – ŚLĘZA II WROCŁAW 10:1 (3:1)

Bramka – Supkowski

Ślęza II -Bis, Dąbrowski, Kołakowski, Supkowski, J.Okonowski, Sowula, Iwaszuk, Kułaga, Nosenko, Trojan, Zajdel oraz Szczerbicki, Wawrowski, Chubuk

Trener Szymon Trzciński – Sobotni wyjazd Ślęzy II do Kątów Wrocławskich w ramach III OLT, zdecydowanie do zapomnienia. Żółto-Czerwoni polegli z miejscową AP Jedenastką 1:10. O ile w pierwszej połowie wynik 1:3 dawał nadzieję na złapanie przysłowiowego kontaktu, tak w drugiej rywale nie pozostawili złudzeń.