W ligach młodzików raz do przodu i dwa razy do tyłu

W sobotnich meczach w ligach młodzików, zwycięstwo odniósł trzeci zespół Ślęzy, a porażek doznały pierwsza i czwarta drużyna.

8. kolejka I Wojewódzkiej Ligi Młodzików

ŚLĘZA WROCŁAW – OLYMPIC WROCŁAW 0:2 (0:0)

Ślęza – Zabrzecki, Żyża, Kalinowski, Backer, Antczak, Wójcikowski, Wiśniewski, Bałd, Zając, Kita, Malerek, Salwirak, Kroczak, Staniów.

Trener Marcin Szczepankiewicz – Słabsza i nieskuteczna druga połowa w naszym wykonaniu. Po pierwszej wyrównanej odsłonie, miałem nadzieję na lepszą grę w drugiej. W początkowych minutach t mamy dwie sytuacje, z której ta pierwsza powinna zakończyć się zdecydowanie bramką.  Niewykorzystane okazje się mszczą i tak się stało w 57 minucie. Dziura w naszej defensywie i rywal obejmuje prowadzenie. Później dążyliśmy do wyrównania, ale brakowało dziś w naszej grze wykończenia, a dodatkowo w 73 minucie przeciwnik dostaje karnego po niezrozumiałej jak dla mnie decyzji arbitra. To już nam lekko podcięło skrzydła i wynik do końca nie uległ zmianie.

7. kolejka IV Okręgowej Ligi Młodzików

AP DUDA – ŚLĘZA III WROCŁAW 2:4

Bramki – Wojewódka 2, Chmieliński, Gawlikowski

Ślęza III – Antoni Huber, Benon Huk, Julian Orszulak, Kacper Zimoch, Henryk Chmieliński, Gustaw Wojewódka, Filip Pieniak, Jakub Ziętek, Tymon Nowak oraz Vlad Melnychuk, Mikołaj Gawlikowski, Maciej Węcławski, Jakub Skowroński Jakub, Wiktor Ratał, Szymon Łupkowski.

Trener Aleksy Awencki – Wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Byliśmy drużyną dominującą w tym spotkaniu, tworzącą sobie zdecydowanie więcej okazji od przeciwnika. Niestety słaba skuteczność naszych zawodników poskutkowała niewykorzystaniem kilku sytuacji sam na sam. Mimo tego zagraliśmy bardzo solidną pierwszą połowę, rozluźniając się niestety w drugiej i tracąc dwie bramki po błędach w ustawieniu obrońców. Ostatecznie udało się zdobyć 3 punkty, także brawo dla chłopców i pracujemy dalej.

7. kolejka V Okręgowej Ligi Młodzików

PRESTIGE WROCŁAW – ŚLĘZA IV WROCŁAW 3:1

Bramka – Mioduszewski

Ślęza IV – Kowalski, Mioduszewski, Grzelak, Zdunek, Cierpucha, Krzywania, Gierakowski, Bocheński, Kłopocki oraz Zaniewicz, Undziakiewicz,  Załachowski, Kołodziej

Trener Weronika Gorzelińska – Pierwsza połowa bardzo słaba w naszym wykonaniu, przez co tracimy 3 bramki, głównie w naszej winy. Druga połowa to już inna gra naszej drużyny, jednak nie wykorzystujemy wielu okazji i finalnie przegrywamy 1:3.